۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 44422
  • 05 شهریور 1398 - 19:45
  • 43 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری گردهمایی با شکوه دوازده هزار نفری تکواندوکاران پایتخت/میثاق خانواده بزرگ تکواندو پایتخت با ولایت  

برگزاری گردهمایی با شکوه دوازده هزار نفری تکواندوکاران پایتخت/میثاق خانواده بزرگ تکواندو پایتخت با ولایت  

گردهمایی بزرگ تکواندوکاران پایتخت به مناسبت روز جهانی تکواندو در سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار شد . به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان تهران؛ به مناسبت روز جهانی تکواندو، گردهمایی بزرگ تکواندوکاران استان تهران، تحت عنوان “میثاق با ولایت” با حضور دوازده هزار نفری خانواده بزرگ تکواندو پایتخت، عصر امروز سه شنبه پنجم […]

گردهمایی بزرگ تکواندوکاران پایتخت به مناسبت روز جهانی تکواندو در سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان تهران؛ به مناسبت روز جهانی تکواندو، گردهمایی بزرگ تکواندوکاران استان تهران، تحت عنوان “میثاق با ولایت” با حضور دوازده هزار نفری خانواده بزرگ تکواندو پایتخت، عصر امروز سه شنبه پنجم شهریورماه در سالن دوازده هزار نفری ورزشی آزادی تهران برگزار شد .
این مراسم با حضور گسترده تکواندوکاران پایتخت و خانواده هایشان ، مربیان، جامعه داوری و مسئولان کشوری و لشکری، فدراسیون و همچنین مسئولان وزارت ورزش در سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.
سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو،سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله،سردار یزدانی مسئول تربیت بدنی سپاه تهران ، سردار قاسمی مشاور وزیر در امور ایثارگران، اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی،  ، سطوتی مدیر کل فرهنگی وزارت ورزش، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، علی خلیلی رییس هیات تکواندوی تهران، پیشکسوتان ، قهرمانان ،مربیان، داوران و ورزشکاران تکواندو در این مراسم بزرگ حضور داشتند.
مراسم با تلاوت کلام الله مجید توسط یکی از قاریان تکواندوکار پایتخت آغاز شد و در ادامه سرود ملی کشور پخش شد .
در ادامه مراسم همچنین کلیپ گفت و گو با خانواده شهیدان میر سرابی و خواجه صالحانی از شهدای تکواندوکار مدافع حرم و دفاع نقدس و ذکر خاطرات آن ها توسط خانواده معزز این شهدا، برای حضار در سالن پخش شد.
اجرای مراسم بر عهده جواد خیابانی گزارشگر باسابقه صدا و سیما بود که اجرای این گزارشگر باسابقه هیجان خاصی به مراسم بخشیده بود .
در ادامه مراسم، تکواندوکاران پومسه به اجرای نمایش پرداختند که با تشویق شدید حضار در سالن همراه بود.
پس از اجرای پومسه ، نمایش هانمادانگ که شکستن اجسام سخت با دست و پا را شامل می شود برای حضار اجراء شد که با تشویق و استقبال شدید حضار همراه بود .
همچنین تجلیل از ۱۴ شهید شاخص تکواندو استان تهران و خانواده معزز شهدا انجام شد .
قسمت پایانی نیز به مبارزه نمایشی ورزشکاران با چوب اختصاص داشت که مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.
از نکات جالب توجه این گردهمایی که هیجان خاصی به این مراسم بخشیده بود ، حضور یکدست تکواندوکاران دختر و پسر پایتخت بود .
سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی مملو از تکواندوکاران دختر و پسری بود که با لباس ورزشی به همراه خانواده ها، مربیان و داوران حضور باشکوهی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی داشتند.
همچنین کلیپی از چهل سال افتخارآفرینی ورزشکاران تکواندو در ادوار مختلف المپیک ، بازی های آسیایی و جهانی برای حاضرین در سالن به نمایش درآمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram