لیگ نونهالان دختر با پیگیری هفته های اول الی سوم و با برگزاری ۱۵ دیدار در خانه تکواندو پایتخت برگزار و تیمهای فرمانیه،ملی پوشان اینده و آناهید رزم در ردههای اول تا سوم جدول رده بندی قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛ دیدارهای هفته اول الی سوم از یازدهمین […]
لیگ نونهالان دختر با پیگیری هفته های اول الی سوم و با برگزاری ۱۵ دیدار در خانه تکواندو پایتخت برگزار و تیمهای فرمانیه،ملی پوشان اینده و آناهید رزم در ردههای اول تا سوم جدول رده بندی قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران ؛
دیدارهای هفته اول الی سوم از یازدهمین دوره رقابتهای لیگ باشگاه ههای پایتخت در رده سنی نونهالان دختر تحت عنوان جام آینده سازان المپیک،با حضور ۱۱ تیم”فرمانیه،آناهید رزم،ملی پوشان اینده،شمالغرب،صنعت برق،امید فرمانیه،نوآوران،هیات شمالشرق،هیات جنوبشرق،هیات اسلامشهر و هیات رباط کریم” جمعه ( ۲۲مرداد ماه )در خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.
در پایان هفته سوم این رقابتها، تیم فرمانیه با کسب ۹ امتیاز صدرنشین شد، ملی پوشان آینده باکسب ۹ امتیاز تفاضل ۱۲ در جایگاه دوم قرار گرفت ، آناهید رزم باکسب ۶ امتیاز سوم شد و هیات شمالغرب با کسب ۶ امتیاز و تفاضل ۶ در رتبه چهارم ایستاد.
صنعت برق،امید فرمانیه،نوآوران،هیات شمالشرق،هیات جنوبشرق،هیات اسلامشهر و هیات رباط کریم نیز به ترتیب در رده های پنجم تا یازدهم جدول رده بندی قرار دارند.
نتایج هفته اول الی سوم این رقابتها به شرح ذیل است:
هفته اول /////
هیات اسلامشهر یک _ امید فرمانیه ۸
نواوران ۲ _ شمالغرب ۸
فرمانیه ۹ _ هیات رباط کریم یک
صنعت برق ۴ _ اناهید رزم ۶
ملی پوشان آینده ۶ _هیات شمالشرق ۴
هیات جنوبشرق ( قرعه استراحت )
هفته دوم /////
نو آوران ۶ _ هیات جنوبشرق ۴
فرمانیه ۸ _ امید فرمانیه ۲
صنعت برق ۷ _ شمالغرب ۳
ملی پوشان آینده ۹ _ هیات رباط کریم یک
هیات شمالشرق ۵ _ آناهید رزم ۴
هیات اسلامشهر ( قرعه استراحت )
هفته سوم /////
فرمانیه ۷ _ هیات اسلامشهر ۳
صنعت برق ۵ _ هیات جنوبشرق ۵
ملی پوشان آینده ۶ _ امید فرمانیه ۴
هیات شمالشرق ۳ _ شمالغرب ۷
آناهید رزم ۶ _ هیات رباط کریم ۴
نوآوران ( قرعه استراحت )
گفتنی است در پایان هفته سوم این رقابتها،مریم حجتی از فرمانیه به عنوان فنی ترین مربی معرفی شد،تیم فرمانیه در جایگاه فنی ترین تیم مشخض گردید،شمیم تاجیک از تیم امید فرمانیه فنی ترین بازیکن ایستاد،مژگان تاجیک از تیم آناهید رزم و فریده نبوی به ترتیب عنوان بهترین سرپرست و داور را به خود اختصاص دادند و تیم هیات رباط کریم به عنوان تیم اخلاق معرفی شد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.
تمام حقوق این سایت برای هیئت تکواندو استان تهران © 1393 - 1403 محفوظ است .