۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 11457
  • 25 مرداد 1389 - 8:42
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :

سروی : از معیارهای فنی مربیان و داوران توانمند استان استفاده خواهیم کرد

زهرا سروی نائب رئیس هیئت تکواندو استان تهران در خصوص برنامه های بخش بانوان گفت : برای ارتقاء سطح فنی تکواندو دختران پایتخت به دنبال راه کارهای مناسب هستیم. وی افزود : برای رسیدن به این هدف و کسب افتخارات بیشتر از معیارهای فنی مربیان و داوران توانمند استان استفاده خواهیم کرد.سروی اظهار داشت : […]

زهرا سروی نائب رئیس هیئت تکواندو استان تهران در خصوص برنامه های بخش بانوان گفت : برای ارتقاء سطح فنی تکواندو دختران پایتخت به دنبال راه کارهای مناسب هستیم.

وی افزود : برای رسیدن به این هدف و کسب افتخارات بیشتر از معیارهای فنی مربیان و داوران توانمند استان استفاده خواهیم کرد.
سروی اظهار داشت : در تلاش هستیم تا بتوانیم ورزش تکواندو را در مدارس استان همگانی کنیم و اقدامات لازم در این زمینه انجام شده است.
نائب رئیس تکواندو پایتخت تاکید کرد : با رایزنیهای انجام شده پایگاه قهرمانی در بخش کیوروگی در گروه سنی خردسالان و نونهالان و در قسمت پومسه در تمامی رده های سنی از اوایل مهر ماه زیر نظر مربیان کار آزموده در خانه تکواندو پایتخت برگزار خواهد شد.
وی در خصوص کسب عنوان قهرمانی و نائب قهرمانی تیم های اعزامی دختران به مسابقات کشوری گفت : به لطف خداوند دختران خردسال پایتخت با یک پله صعود نسبت به سال گذشته در جایگاه دوم ایستادند و در گروه سنی نونهالان با کسب ۶ مدال طلا ، یک نقره و یک برنز و ۹۶ امتیاز قهرمان شدند و تیم توابع تهران هم با یک مدال نقره و ۳ مدال برنز چهارم شد. ضمن اینکه ندا زارع مربی تیم تهران عنوان فنی ترین کوچ را به خود اختصاص داد و هانیه سادات میر عابدینی هم در جایگاه فنی ترین بازیکن ایستاد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram