۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مهم » تازه های خبر » خبر های ویژه
  • شناسه : 80444
  • 27 خرداد 1403 - 12:54
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :
بانوان تکواندوکار ایران در اوج قله‌های رنکینگ المپیک

بانوان تکواندوکار ایران در اوج قله‌های رنکینگ المپیک

با ثبت امتیازات رویدادهای بین المللی یک ماه اخیر توسط فدراسیون جهانی، رنکینگ جدید المپیکی تکواندوکاران منتشر شد که با صعود نمایندگان کشورمان همراه بود. به گزارش روابط عمومی  هیات  تکواندو استان تهران  و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی را در ماه ژوئن منتشر کرد که ثبت امتیازات مسابقات […]

با ثبت امتیازات رویدادهای بین المللی یک ماه اخیر توسط فدراسیون جهانی، رنکینگ جدید المپیکی تکواندوکاران منتشر شد که با صعود نمایندگان کشورمان همراه بود.

به گزارش روابط عمومی  هیات  تکواندو استان تهران  و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی را در ماه ژوئن منتشر کرد که ثبت امتیازات مسابقات بین المللی از جمله قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ و رقابت های آزاد آنکارا موجب صعود تکواندوکاران کشورمان شد و در میان المپین ها، با تغییر جایگاه خود در رده بندی مواجه شدند.

نهایتا با پایان رقابت های بین المللی ماه مه، کسب امتیاز برای ارتقای جایگاه در رنکینگ سیستم برای المپین های جهان پیش از المپیک پاریس تمام شد تا جایگاه هر تکواندوکار در سید بندی المپیک تا حد بالایی مشخص گردد.

در گروه بانوان و در وزن ۴۹- کیلوگرم، مبینا نعمت زاده دختر المپین ایران  با ۲۴۰٫۳۹ امتیازدر رده دهم ایستاده است.  سوگند شیری با کسب ۱۳۱٫۱۰ امتیاز در رده سی و سوم قرار دارد؛  سعیده نصیری هم با کسب مدال برنز قهرمانی آسیا و ۱۳ پله صعود و کسب ۹۹٫۰۲ امتیاز در رده ۴۹ قرار دارد.

در وزن ۵۷- کیلوگرم، ناهید کیانی دختر المپیکی ایران با کسب  نقره تورنمنت آزاد آنکارا و ارتقای امتیازاتش به ۴۳۵٫۷۷ امتیاز، با یک پله صعود در جایگاه دوم جای گرفت. 

در وزن ۶۷- کیلوگرم ملیکا میرحسینی با ۹ پله صعود و کسب ۱۱۷٫۰۹ امتیاز و کسب نقره قهرمانی آسیای آسیا در رده ۳۹ ایستاد.   ساغر مرادی با کسب ۹۶٫۱۶ امتیاز در رتبه ۵۰ قرار گرفت.

در وزن ۶۷+ کیلوگرم، زهرا پوراسماعیل نیز با ۶۳٫۱۴ امتیاز در رتبه ۵۴ رنکینگ المپیکی قرار دارد.

در وزن ۵۸- کیلوگرم گروه آقایان، مهدی حاجی موسائی  قهرمان آسیا در سال ۲۰۲۴ با جمع امتیازات ۳۶۱٫۸۲ امتیاز و بدون تغییر در رده ششم رده بندی ایستاد. در همین وزن  ابوالفضل زندی برنزی قهرمانی آسیای ویتنام با کسب  ۲۲۹٫۷۷ امتیاز و یک پله صعود در جایگاه  دوازدهم جهان قرار گرفت.

در وزن ۶۸- کیلوگرم، متین رضایی دارنده برنز آسیا ۲۰۲۴ با ۲۰۹٫۵۰ امتیاز  و۳  پله صعود در رده سیزدهم ایستاده است. رضا کلهر با وجود دوری از میادین در جایگاه ۵۲ جهان قرار دارد.

در وزن ۸۰- کیلوگرم، مهران برخورداری مرد المپیکی ایران با ۲۶۰٫۱۵ امتیازو بدون تغییر در رده نهم ایستاد؛ میرهاشم حسینی با کسب ۱۳۱٫۲۵ امتیاز در رده بیست و پنجم جای دارد. علی خوش روش با کسب نقره آسیا ۲۰۲۴ جهش خوبی در جدول داشت و با ۷۸ پله صعود در رده ۹۰ جهان قرار گرفت.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم، آرین سلیمی دیگر المپین ایران طلایی ایران در قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ با ۲۲۵٫۵۶ امتیاز و ۴ پله صعود در رده هفدهم جای گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram