۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 118
  • 19 بهمن 1387 - 3:50
  • 35 بازدید
  • ارسال توسط :

منطقه5تهران قهرمان مسابقات تکواندو آموزش وپرورش شد

 مسابقات قهرمانی دانش آموزان مقطع راهنمایی شهر تهران روز سه شنبه پانزدهم بهمن ماه با قهرمانی تیم منطقه 5 به میزبانی منطقه 18 آموزش و پرورش در سالن علی بن ابیطالب به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران: این پیکارها با حضور 160 تکواندو کار از 16 منطقه شهر تهران در […]

 مسابقات قهرمانی دانش آموزان مقطع راهنمایی شهر تهران روز سه شنبه پانزدهم بهمن ماه با قهرمانی تیم منطقه 5 به میزبانی منطقه 18 آموزش و پرورش در سالن علی بن ابیطالب به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران: این پیکارها با حضور 160 تکواندو کار از 16 منطقه شهر تهران در غالب 16 تیم 10 نفره در رده کمربنده قرمز و مشکی صورت پذیرفت که منطقه 5 تهران با 55 امتیاز به مربیگری سلیمی بر سکوی قهرمانی ایستاد، منطقه 9 با 45 امتیاز به مربیگری صالحی در جایگاه دوم قرار گرفت ، منطقه 8 با 45 امتیاز به مربیگری تیموریان سوم شد و کاپ اخلاق به منطقه 18 (میزبان مسابقات) رسید .

بر این اساس رامین بوعلی ، مهدی اصغری ، نیما معظمی ، عرفان ساروقی ، امین فرخ پور ، سامان مراغی ، بهینا صالحی ،سهیل ستمی ، امیر بهنام و پوریا عرفانیان مدال طلای این دور از مسابقات را از آن خود نمودند .

در پایان از سوی کمیته برگزاری این مسابقات عنوان فنی ترین تیم به منطقه 5 آموزش و پرورش تهران رسید و عرفان ساروقی از منطقه 8 به عنوان فنی ترین بازیکن این رقابتها معرفی گردید.

لازم به ذکر است مسئولیت برگزاری این رقابتها بر عهده احمد خمیس آبادی مسئول انجمن تکواندو شهر تهران بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram