۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 722
  • 27 دی 1388 - 2:44
  • 103 بازدید
  • ارسال توسط :

دختران تیم شرکت واحد قهرمان لیگ تکواندو تهران شدند

پرونده چهارمین دوره لیگ تکواندو نونهالان دختر روز جمعه 25 دی ماه با قهرمانی تیم شرکت واحد در خانه تکواندو پایتخت بسته شد.     به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران : هفته پایانی این پیکارها با انجام 4 دیدار صورت پذیرفت که ابتدا تیم دهیاری قمصر 10 بر صفر شهر ری را […]

پرونده چهارمین دوره لیگ تکواندو نونهالان دختر روز جمعه 25 دی ماه با قهرمانی تیم شرکت واحد در خانه تکواندو پایتخت بسته شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران : هفته پایانی این پیکارها با انجام 4 دیدار صورت پذیرفت که ابتدا تیم دهیاری قمصر 10 بر صفر شهر ری را مغلوب کرد ، در بازی دوم شهر قدس 7 بر 3 جنوب غرب را شکست داد ، پاکدشت 9 بر صفر از سد ورامین گذشت ، تیم شرکت واحد 7 بر 2 با تیم آهنگ به پیروزی رسید همچنین بازیهای معوقه هفته ششم هم با 3 دیدار انجام شد  که جنوبغرب 9 بر صفر شهر ری را برد ، هوگوپوشان شهر قدس 8 بر صفر ورامین را مغلوب کردند و در دیدار آخر تیم شرکت واحد 9 بر یک تیم پاکدشت را روانه خانه کرد.

بر این اساس تیم شرکت واحد با مربیگری اعظم درستی و کسب 21 امتیاز در جایگاه نخست ایستاد ، تیم شهر قدس با مربیگری لیلا صادقی و کسب 18 امتیاز نایب قهرمان شد و تیم دهیاری قمصر با مربیگری ندا زارع و کسب 15 امتیاز سوم شد و کاپ اخلاق هم به تیم پاکدشت رسید.

در پایان از سوی سازمان لیگ عنوان فنی ترین تیم با مربیگری اعظم درستی به شرکت واحد داده شد ، فاطمه اموری از تیم دهیاری قمصر به عنوان فنی ترین بازیکن معرفی شد ، بهترین قضاوت کننده نادیلا عبادی شد و منصوره کیایی از تیم آهنگ در جایگاه بهترین سرپرست ایستاد.

لازم به ذکر است مسئولیت اجرایی لیگ نونهالان تهران برعهده فرح بطحایی بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram