۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 304
  • 18 خرداد 1388 - 0:15
  • 59 بازدید
  • ارسال توسط :

خمیس آبادی:پیگیری لیگهامهمترین هدف سازمان لیگ است

احمد خمیس آبادی رئیس سازمان لیگ تکواندو استان تهران در خصوص برگزاری لیگهای تکواندو استان تهران گفت: رقابتهای لیگ پایتخت در رده سنی خردسالان و نونهالان از اوایل تیر ماه استارت می خورد و در گروه سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و پومسه از اوایل مرداد ماه آغاز می گردد . وی ادامه داد تیم […]

احمد خمیس آبادی رئیس سازمان لیگ تکواندو استان تهران در خصوص برگزاری لیگهای تکواندو استان تهران گفت: رقابتهای لیگ پایتخت در رده سنی خردسالان و نونهالان از اوایل تیر ماه استارت می خورد و در گروه سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و پومسه از اوایل مرداد ماه آغاز می گردد . وی ادامه داد تیم های شرکت کننده می توانند جهت ثبت نام تا روز پنج شنبه 21 خرداد ماه جهت شرکت در پیکارهای لیگ سال 88 اقدام نمایند.

 

خمیس آبادی اظهار داشت: سازمان لیگ تهران سعی دارد یک تعامل منطقی بین تیم های شرکت کننده ایجاد کند و در چارچوب قوانین لیگ مانع از پایمال شدن حقوق بازیکنان شویم.

رئیس سازمان لیگ پایتخت خاطر نشان کرد: پیگیری لیگها و اتمام به موقع مسابقات مهمترین هدف سازمان لیگ است اما بطور کلی بدنبال برگزاری هر چه بهتر لیگ هستیم و در راستای رسیدن به این هدف بخشی از کار به لحاظ اجرایی و سازماندهی به مدیران اجرایی مربوط می شود و ما هم در صددیم با کم ترین نقص این پیکارها را به پایان برسانیم .

احمد خمیس آبادی در پایان گفت: مدیران اجرایی سازمان لیگ موظفند تلاش کنند تا با توجه به آئین نامه و اساس نامه لیگ مصوب فدراسیون تکواندو و با در نظر گرفتن منافع تیم ها در هر بخش که لیگ درگیر است لیگی پویا و مسابقاتی با کیفیت برگزار کند.

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram