۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 214
  • 29 فروردین 1388 - 0:14
  • 55 بازدید
  • ارسال توسط :

حسن زاده:داوران بایدعدالتخواهی راسرلوحه قراردهند

    ابوالقاسم حسن زاده مسئول کمیته داوران هیئت تکواندو استان تهران در خصوص برگزاری کلاسهای هماهنگی سالیانه گفت: این دوره از کلاسها به مدت دو روز در سالن شهدای شهرک آزادی برگزار گردید که داوران تهرانی بردو دسته تقسیم شده اند. دسته اول،درجه یک،ملی و بین المللی و دسته دوم درجه دو و سه […]

 

 

ابوالقاسم حسن زاده مسئول کمیته داوران هیئت تکواندو استان تهران در خصوص برگزاری کلاسهای هماهنگی سالیانه گفت: این دوره از کلاسها به مدت دو روز در سالن شهدای شهرک آزادی برگزار گردید که داوران تهرانی بردو دسته تقسیم شده اند.

دسته اول،درجه یک،ملی و بین المللی و دسته دوم درجه دو و سه که در روز روزپنجشنبه 31 اردیبهشت ماه داوران دسته دو زیر نظر مدرسین خبره فدراسیون به انجام آخرین یافته ها از فدراسیون جهانی می پردازند و در ارزیابی که توسط کارشناسان صورت می پذیرد تعدادی از آنان به جمع داوران دسته یک می پیوندند.

 

وی ادامه داد:ما از داوران درجه 2 و 3  پایتخت جهت مسابقاتی که در شهرستانها و حوزه ها برگزار می گردد استفاده می کنیم و ناظرین ما در آن رقابتها حضور دارند و این داوران را ارزیابی می کنند و در صورت توانمندی فنی قضاوت آنان، جزء داوران دسته یک قرار می گیرند و از این گروه داوران در رقابتهای لیگ استان و قهرمانی استان استفاده خواهیم کرد و داوران دسته یک به رقابتهای کشوری، انتخابی های ملی و لیگ استان ،کشور وهمچنین قهرمانی استانی دعوت می شوند.

داور بین المللی پایتخت نشین اظهار داشت:دوره دوم هماهنگی هم جمعه اول خردادماه   برگزار خواهد شد که در این روز داوران دسته یک ما زیر نظر مدرسین کارآزموده فدراسیون با آخرین تغییرات این دروس از فدراسیون جهانی تطبیق داده می شوند و مدرسین هم همانند قبل تلاش می کنند تا ظرفیت داوران پایتخت نشین را نیز همچنان گذشته در سطح بالایی حفظ کنند تا این قاضیان شیاپ چانگ با دقت نظر بیشتری به صدور رای برای بازیکنان بپردازند.

مدرس داوری کشورمان ادامه داد: همیشه کلیه داوران رشته های مختلف مشکلات خاص خود را دارند ولی ما با برگزاری کلاسهای هماهنگی و کارگاه و ارائه بروشور و سی دی های آموزشی جهت ارتقاء فنی آنان سعی داریم این مشکلات را مرتفع کنیم.

مسئول کمیته داوران هیئت تکواندو استان تهران گفت:کوچهای تکواندو وظیفه دارند به قضاوت کنندگان احترام بگذارند و به هوگوپوشان یاد بدهند.اگراشتباهی صورت پذیرفت با مراجعه به مسئولین زیربط این مشکلات بر طرف شود و ازطرفی داوران ماهم موظفند حق تکواندوکاران را ضایع نکنند که در صورت ضایع شدن حق هوگوپوشان،برخوردی جدی با ایشان می شود. داوران باید همیشه روحیه عدالت خواهی راسرلوحه کارخود قرار دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram