۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 749
  • 10 بهمن 1388 - 3:41
  • 33 بازدید
  • ارسال توسط :

تیم سایپا صدر نشین لیگ نوجوانان پایتخت

هفته های هشتم و نهم لیگ پسران نوجوان تهران روز جمعه 9 بهمن ماه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در سالن خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.   به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران : در هفته هشتم این رقابتها هوگوپوشان شمالغرب بازی را صفر بر 10 به مجتمع جوانه واگذار کرد ، […]

هفته های هشتم و نهم لیگ پسران نوجوان تهران روز جمعه 9 بهمن ماه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در سالن خانه تکواندو پایتخت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران : در هفته هشتم این رقابتها هوگوپوشان شمالغرب بازی را صفر بر 10 به مجتمع جوانه واگذار کرد ، تیم شهرداری اندیشه با نتیجه 7 بر 3 از سد تیم تکاوران زمانی گذشت ، تکواندوکاران قوامین ناجا با نتیجه 9 بر یک شهداء هیئت کهریزک را شکست داد و تکواندوکاران ستارگان شاعری با نتیجه مشابه تیم کارگران را برد.

در هفته نهم این رقابتها تکواندوکاران قوامین ناجا با نتیجه 6 بر 4 تیم سایپا را برد ، هوگوپوشان ستارگان شاعری 8 بر 2 تکواندوکاران شهداء کهریزک را شکست داد ، هیئت تکواندو کارگران با همان نتیجه از سد تیم تکاوران زمانی گذشت و تیم طنین آراء فومن با شکست سنگین 9 بر یک بازی را به هوگوپوشان مجتمع جوانه واگذار کرد.

در راستای این رقابتها تیم سایپا با 18 امتیاز صدرنشین است ، تیم ستارگان شاعری با 17 امتیاز دوم و مجتمع جوانه با 16 امتیاز سوم است.

در پایان از سوی کمیته برگزاری عنوان فنی ترین تیم به قوامین ناجا رسید ، تیم تکاوران زمانی نشان اخلاق را کسب کردند ، امیر حسین یعقوبی از تیم قوامین ناجا پر امتیاز ترین بازیکن انتخاب شد ، حسین میر باقری از تیم قوامین ناجا به عنوان بهترین کوچ معرفی شد و مصطفی تقوی و علی کریمی به عنوان بهترین قضاوت کننده انتخاب شدند.

ضمناً مسئولیت برگزاری این رقابتها بر عهده مهرداد چایچی بود.

 

 

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram