۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 338
  • 08 تیر 1388 - 0:39
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :

بازدید سهرابی از اردوی تیم ملی دانشجویان

  جمشید سهرابی رئیس هیئت تکواندو استان تهران و رضا خانی(دبیر) روز شنبه 6 تیرماه از اردوی تمرینی تیم ملی دانشجویان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران :مسئولین هیئت تکواندو پایتخت در آخرین روز تمرین تیم ملی دانشجویان در مجموعه ورزشی آزادی حضور پیدا نمودند و ضمن خسته نباشید ، برای […]

 

جمشید سهرابی رئیس هیئت تکواندو استان تهران و رضا خانی(دبیر) روز شنبه 6 تیرماه از اردوی تمرینی تیم ملی دانشجویان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران :مسئولین هیئت تکواندو پایتخت در آخرین روز تمرین تیم ملی دانشجویان در مجموعه ورزشی آزادی حضور پیدا نمودند و ضمن خسته نباشید ، برای آنها آرزوی موفقیت و پیروزی روز افزون کردند.

تیم ملی دانشجویان کشورمان با ترکیب کامل برای چهارمین بار در بیست و پنجمین دوره رقابتهای دانشجویان که در دهم تیرماه در کشورصربستان برگزار می شود حضورمقتدرانه پیدا می کند که تکواندوکاران تهرانی آقایان عباس شیخی ، روح اله طالبی، مهران عسگری و حسین تاجیک با سرمربیگری سید نعمت خلیفه و مربیگری علی تاجیک دراین تیم حضور دارند.

همچنین تیم ملی پومسه برای اولین بار با حضور 5 تکواندوکار در این پیکارها شرکت می کند که حمید نظری و سینا قزل احمد تکواندوکاران پایتخت نشین و حسینعلی نظری به عنوان سرمربی در این تیم حضور دارند.

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram