۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 137
  • 29 بهمن 1387 - 3:15
  • 117 بازدید
  • ارسال توسط :

احمد خدایی سکاندار هیئت تکواندو ورامین شد

طی حکمی از سوی جمشید سهرابی رئیس هیئت تکواندو استان تهران بنا به درخواست تورج تیمورزاده رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان ورامین ، احمد خدایی به عنوان رئیس هیئت تکواندو این شهرستان منصوب شد. به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران: خدائی در سال 57 تکواندو را در باشگاه صنایع دفاع تهران زیر نظر […]

طی حکمی از سوی جمشید سهرابی رئیس هیئت تکواندو استان تهران بنا به درخواست تورج تیمورزاده رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان ورامین ، احمد خدایی به عنوان رئیس هیئت تکواندو این شهرستان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت تکواندو استان تهران: خدائی در سال 57 تکواندو را در باشگاه صنایع دفاع تهران زیر نظر مرحوم فکوری آغاز نموده و سپس تحت نظر سید سعید مهیمن به انجام فراگیری بیشتر پرداخت. وی در سال 62 پا به عرصه مربیگری و داوری گذاشت و هم اکنون به عنوان مربی بین المللی و داور ملی مشغول به فعالیت می باشد.

پیش از این خدایی به مدت ده سال (65 تا 75 )به عنوان رئیس هیئت تکواندو شهرستان ورامین و از سال 80 تاکنون دبیر هیئت بوده و مدتی مدیریت اجرایی لیگ نقش جهان فدراسیون تکواندو را بر عهده داشته است و به مدت 2 سال دبیر کمیته داوران هیئت تکواندو تهران بوده است .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram