۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 421
  • 20 مرداد 1388 - 9:48
  • 94 بازدید
  • ارسال توسط :

ابوالقاسمی:امیدوارم درلیگ به نتیجه مطلوبی برسیم

دامون ابوالقاسمی مربی تیم تهران ،اعزامی به مسابقات قهرمان کشوری ، تکواندو را از سال 63 زیر نظر استاد خاندان آغاز نمود. وی علاقه زیادی به داوری دارد و تنها داور درجه دو است که به مسابقات کشوری دعوت می شود. حدود 2 سال است که به طور حرفه ای مشغول مربیگری است و در […]

دامون ابوالقاسمی مربی تیم تهران ،اعزامی به مسابقات قهرمان کشوری ، تکواندو را از سال 63 زیر نظر استاد خاندان آغاز نمود. وی علاقه زیادی به داوری دارد و تنها داور درجه دو است که به مسابقات کشوری دعوت می شود. حدود 2 سال است که به طور حرفه ای مشغول مربیگری است و در سال گذشته در مسابقات انتخابی تهران با 1طلا ، 3 نقره و 5 برنز برای تیم خود توانست توانایی اش را در رشته مربیگری ثابت کند. از افتخارآفرینی وی می توان به کسب مقام اول در مسابقات پومسه و هان مادانگ در بخش مومدولیو اشاره کرد.

مربی تیم خردسالان تهران در پایان اظهار داشت: از ابتدای اردو با برنامه ریزی مناسب کادر فنی  و همراهی خانواده ها و همت اعضای تیم  توانستیم به آمادگی نسبتاً کاملی برسیم تا بتوانیم در مسابقات کشوری 21 مرداد ماه افتخار آفرینی کنیم .

ابوالقاسمی در مورد لیگ خردسالان و نونهالان گفت: تیم خردسالان را با عنوان مسجد صاحب الزمان (عج) جنوبشرق و تیم نونهالان را با عنوان ستارگان جنوب شرق(الف)و(ب)در این رقابتها هدایت می کنم که تا کنون تیم صاحب الزمان (عج) توانسته است طی 7 هفته رقابت  با 6 برد و یک باخت  از سد این رقابتها بگذرد و در صدر جدول قرار بگیرد  و تیم های ستارگان جنوب شرق(الف)و(ب)طی این رقابتها 2 برد و دو باخت داشتند.

وی در پایان اشاره کرد : هفته های پایانی (هشتم و نهم) لیگ خردسالان روز جمعه 30 مرداد ماه برگزار می شود که حریفان تیم ما (مسجد صاحب الزمان(عج)) ، هیئت جنوبغرب و ستارگان شمالشرق می باشند و با شناختی که از توانایی های هوگوپوشان تیم خود دارم امیدورام به نتیجه مطلوبی در این رقابتها برسیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram